„Pomaganie jest miodzio”

Świętuj z nami pierwsze miodobranie! 🍯
W zeszłym roku na dachu Atrium Targówek adoptowano aż pięć uli.
W tym roku świętujemy pierwsze miodobranie!
Odwiedź Atrium Targówek w dniach 3 – 14 sierpnia, zakup miód z naszych pasiek, wesprzyj naszą fundacje „Hej koniku” i obejrzyj wystawę o tajemniczym życiu pszczół.
🧒 Całkowity dochód ze sprzedaży miodu zostanie przeznaczony na wsparcie działalności naszej fundacji -Fundacji Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „Hej, koniku!”.

miodowe serce

 

Informacje organizatora:
W 2020 roku na dachu naszego Centrum adoptowaliśmy aż pięć uli, z których miód będzie można nabyć już 3-14 sierpnia. Całkowity dochód ze sprzedaży miodu zostanie przeznaczony na wsparcie działalności bródnowskiej Fundacji Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „Hej, koniku!”. A to nie koniec atrakcji! Klienci centrum handlowego będą mogli zwiedzić wystawę edukacyjną o tajemniczym życiu pszczół i przekonać się, że powiedzenie „Być pracowitym jak pszczoła” nie wzięło się znikąd. Zapraszamy na miodobranie 3-14 sierpnia!

 

Uzyskane z pierwszego miodobrania 75 kg wielokwiatowego miodu zostanie wystawione na sprzedaż, a całkowity dochód przeznaczymy na opłacenie asystenta dziennego oraz zajęcia dla dzieci z zakresu hipoterapii, prowadzone przez Fundację „Hej, koniku!”. Głównym obszarem jej działań jest aktywizacja psychospołeczna osób z niepełnosprawnościami poprzez rehabilitację z udziałem koni. Placówka pomaga również w podjęciu pracy zawodowej swoich wychowanków. Fundacja „Hej, koniku!” jest jedną z pierwszych warszawskich organizacji, które wprowadziły usługę asystenta osoby z niepełnosprawnością i jako pierwsza w kraju realizowała program usług asystenckich we współpracy z urzędem pracy, przygotowując do roli asystentów osoby bezrobotne.

 

Przygotowaliśmy 300 miodowo złotych zestawów (słoiczek miodu o pojemności 260 g wraz z upominkiem do wyboru: kolorowym balonem-pszczółką lub aromatyczną miodową świecą).

 

Zapraszamy na miodobranie 3-14 sierpnia, w godzinach 11:00-19:00 (przy wejściu B, obok kawiarni Costa Coffee).

POMAGANIE JEST MIODZIO!