Wspomóż działanie fundacji

https://zrzutka.pl/wphszt

Kochani‼️
W tym roku potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż dotychczas.
Już wiemy, że nie otrzymamy takiego dofinansowania, które pozwoliłoby nam kontynuować działalność terapeutyczną. Dlatego musimy znaleźć inne źródła finansowania, aby móc dalej wspierać naszych podopiecznych i utrzymać pomagające im rumaki. Z żadnym z nich nie chcielibyśmy się żegnać!
Niestety musimy też wstrzymać się z zakupem nowych koni, które miały odciążyć hipoterapeutycznych weteranów – Tymcia i Merfa. Grozi nam raczej konieczność zmniejszania stada koni.

Aby temu zapobiec, ruszamy ze zbiórką pieniędzy na roczne utrzymanie naszych końskich terapeutów.
Miesięcznie potrzebujemy na to ok 6 600 zł, dlatego zbieramy aż 72 000 zł.
Cały czas można też nas wspierać przelewając darowizny bezpośrednio na konto naszej Fundacji.

Plany na ten rok musimy niestety pozmieniać, ale to nie znaczy, że się poddajemy! Dzięki Wam uda się nam wyjść z kryzysu!

Potrzebujemy Waszego wsparcia w:

• zbieraniu finansów  – pamiętajcie, że nawet najmniejsza wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem i każdy może nam pomóc robiąc jednorazowy przelew lub decydując się na cykliczne wpłaty;

• szukaniu darczyńców – może znacie jakąś firmę, która chciałaby dofinansować działalność naszego ośrodka lub utrzymania konia/koni? W zamian pochwalimy się takim opiekunem na naszym fanpage’u, na stronie www oraz podczas imprez okolicznościowych;

• organizacji zbiórek – macie pomysł na zorganizowanie zbiórki dla naszego ośrodka w pracy, szkole, wśród rodziny i znajomych? Super!

• szukaniu wirtualnych opiekunów dla naszych rumaków 🥰– każdy może zostać wirtualnym opiekunem np. naszego kochanego Tymcia! Wystarczy co miesiąc uiszczać wpłatę na utrzymanie naszego milusińskiego – każdy adoptujący będzie otrzymywał zdjęcia swego podopiecznego i bieżące informacje o nim.

• promowaniu naszej zbiórki na zrzutka.pl

• promowaniu nas jako organizacji, na którą każdy może przeznaczyć swój 1%  – wszyscy Wasi znajomi już wiedzą co zrobić ze swoim 1%? Pomóżcie im spełnić dobry uczynek

Liczymy na Was!